23-25 вересня 2015 року Львівський національний аграрний університет проводить Міжнародний студентський науковий форум Студентська молодь і науковий прогрес в АПК”.

У рамках форуму будуть проведені такі конференції:

1. Екологічна безпека сільськогосподарського виробництва.
  2. Сучасні агротехнології й тенденції їх розвитку.
  3. Проблеми використання та охорони земельних ресурсів.
  4. Економічні аспекти розвитку АПК.
  5. Технічний прогрес в АПК.
  6. Актуальні проблеми будівництва та архітектури.
  7. Духовне виховання молоді та культурне відродження села.

Запрошуємо студентів Вашого навчального закладу взяти участь у роботі форуму. Сподіваємося на налагодження контактів, які мали б обопільну користь та стимулювали розвиток студентської науково-дослідної роботи. До початку роботи форуму планується видання збірника матеріалів.

Студентам, котрі виявлять бажання взяти участь у роботі форуму, необхідно до 15 травня 2015 року надіслати на адресу оргкомітету заповнену анкету учасника, форма якої додається, тези доповіді (2 прим.) і на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та копію квитанції про оплату оргвнеску.

Вартість публікації тез доповіді складає 30 грн. Учасникам форуму, які планують опублікувати лише тези доповіді, додаткові витрати складуть 20 грн. на розсилку матеріалів форуму, тобто загальна сума становитиме 50 грн.  (у разі  заочної участі в роботі форуму).

Повідомляємо також, що сума організаційного внеску за участь в форумі складає 50 грн. (вартість друкованих матеріалів та участь в організаційних заходах). Кошти необхідно перерахувати на рахунок університету.

Одержувач: Львівський національний аграрний університет, Р/Р 31258285100052, МФО 820172 , КПКВК 2201160, ЗКПО 00493735 в ГУДКУ  у Львівській області з приміткою „Організаційний внесок на студентський форум від - прізвище, ім’я, по батькові участника форуму”.

Проживання та харчування учасників форуму здійснюється виключно за їх власний рахунок. Студенти матимуть змогу проживати в гуртожитках ЛНАУ. У разі потреби оргкомітет забронювати місця в готелі.