Запрошуємо Вас взяти участь у XI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Ефективність функціонування сільськогосподарських підприємств», яка відбудеться 2-3 червня 2022 р.
Проблематика 2022: «Ефективність інноваційного розвитку аграрних підприємств».
До участі в конференції запрошуються науковці, докторанти, аспіранти, магістри, студенти, громадські організації, підприємства та усі зацікавлені особи, які мають відношення до тематики конференції.
Секції конференції:
- Теоретичні аспекти ефективності інноваційного розвитку аграрних підприємств;
- Методичні і методологічні аспекти ефективності інноваційного розвитку аграрних підприємств;
- Практичні аспекти ефективності інноваційного розвитку аграрних підприємств.
Вимоги до оформлення матеріалів – у прикріплених файлах.
З питаннями звертайтеся за телефоном 0979671320 (Наталія Богданівна Зеліско) або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Доповіді будуть опубліковані у формі електронного збірника матеріалів конференції на сторінці кафедри економіки ЛНУП (у вкладці «Наука») за посиланням: http://lnau.edu.ua/.../kafekonomik2020/naukakafekon2020.html.
Участь у конференції безкоштовна.