22-24 листопада 2018 р. у Львові в приміщенні виставкового центру «Південний-ЕКСПО» відбулася ІІІ Міжнародна агропромислова виставка «Euro-AGRO», учасниками якої були близько 80 вітчизняних і зарубіжних підприємств та організацій агропромислового комплексу. Профільним партнером виставки є Львівський національний аграрний університет, працівники якого взяли активну участь у всіх основних її заходах.
Експозиція нашого університету була однією з найпопулярніших. Розміщена на ній інформація про основні наукові розробки, надавані освітні послуги викликала значний інтерес у представників аграрного бізнесу.  Непідробне захоплення відвідувачів викликали творчі колективи нашого університету, які виступили з концертом на відкритті виставки.

23 листопада в рамках виставки відбувся День Львівського національного аграрного університету. Основною його подією стала конференція «Вчені Львівського національного університету – виробництву». Відкрив виставку з презентацією доробку університету ректор ЛНАУ, академік НААНУ Володимир Снітинський. На конференції наукову продукцію, адресовану різним категоріям сільськогосподарських виробників і сільським територіальним громадам, представили наші вчені: професори В.В. Лихочвор, С.Й. Ковалишин, П.Д. Завірюха, доценти Г.В. Брик, С.В. Сиротюк, В.С. Борисюк, Л.Б. Гнесь, О.Й. Дидів, І.С. Рожко, В.В. Шевчук.
Партнерство нашого університету з організаторами виставки є традиційним. Воно сприяє налагодженню плідних зв’язків з агровиробниками, профільними органами виконавчої влади, громадськими організаціями.