19-21 березня 2019 року на кафедрі обліку та оподаткування Львівського національного аграрного університету відбулася І Міжнародна науково-практична інтернет-конференція  «Актуальні проблеми сучасного бізнесу: обліково-фінансовий та управлінський аспекти» за  участю науковців з Інституту модернізації змісту освіти, Латвійського сільськогосподарського університету, Білоруської державної сільськогосподарської академії, Вроцлавського технологічного університету, Старопольської вищої школи,  Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва, Миколаївського національного аграрного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Полтавської державної аграрної академії, Дніпровського державного аграрно-економічного університету та ін.
З матеріалами конференції можна ознайомитися у доданих файлах.