29 червня 2023 року понад 30 агровиробників Миколаївської громади зібралися на Форумі аграріїв Миколаївщини. Участь у заході взяли: директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) Роман Корінець; представники Львівського національного університету природокористування – проректор з наукової роботи Богдан Гулько та завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу Андрій Линдюк; міський голова Андрій Щебель та представники Миколаївської міської ради, старости.
Основні теми заходу:
- Євроінтеграція – нові можливості в розвитку сільськогосподарської галузі.
- Фінансові ресурси для аграріїв та як їх залучити. Грантова підтримка, написання грантів.

В рамках форуму міський голова м. Миколаїв Андрій Щебель підписав Договір про співпрацю Миколаївської міської ради з Львівським національним університетом природокористування.
Впевнені, що співпраця колективу науково-педагогічних працівників університету з органами місцевого самоврядування сприятиме як зростанню рівня фахової підготовки здобувачів вищої освіти, так і активізації економічного розвитку міської територіальної громади міста Миколаїв.