18 травня 2024 року к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Галина Східницька та к.е.н., доцент кафедри геодезії і геоінформатики, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених ЛНУП Зоряна Рижок взяли участь в церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року», що відбулася у Київському будинку вчених НАН України. На захід Галину Східницьку було запрошено як членкиню організаційного комітету конкурсу, а Зоряну Рижок – як поважного гостя.

На урочистій церемонії, присвяченій Дню науки, молодих вчених вітали: Ольга Будник ‒ радниця-уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту; Сергій Квіт ‒ президент Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Зоя Петренко ‒ керівниця експертної групи з питань розвитку науки Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України; Олександр Хименко ‒ керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти; Ольга Полоцька ‒ виконавча директорка Національного фонду досліджень України; Ігор Таранов ‒ керівник «Офісу Горизонт Європа в Україні»; Жанна Таланова ‒ заступниця координатора «Національного Еразмус+ Офісу в Україні»; Анастасія Сімакова ‒ перша заступниця голови Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України; Антон Сошников ‒ член Ради молодих вчених Національної академії наук України; Володимир Павліков ‒ голова Ради проректорів з наукової роботи.
Метою проведення конкурсу стало визнання значних досягнень молодих вчених у різних галузях та сферах діяльності, що передбачає відзначення молодих вчених за внесок у розвиток та промоцію науки, благодійну і громадську діяльність, а також досягнення в діяльності, що сприяє подальшому розвитку української науки, зростанню потенціалу та підвищенню авторитету України на міжнародному рівні.
Щира вдячність організаційному комітету конкурсу «Молодий вчений року» за запрошення, а також за проведену роботу та підтримку молодих вчених на благо розвитку нашої держави.