9 березня 2021 року у Львівському національному аграрному університеті, що призначений базовим закладом вищої освіти для проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт серед студентів закладів вищої освіти зі  спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», відбулося засідання галузевої конкурсної комісії. На підставі рецензування наукових робіт, що надійшли з 26 закладів вищої освіти, членами галузевої конкурсної комісії було прийнято рішення щодо визначення наукових робіт, автори яких запрошуються на підсумкову науково-практичну конференцію.
Для наукової доповіді та захисту роботи у підсумковій науково-практичній конференції авторам наукових робіт буде надіслано запрошення на конференцію, що проходитиме дистанційно 24-25 березня 2021 року в режимі відеоконференції за допомогою платформи Zoom.

Рейтинговий список учасників конкурсу, список запрошених для участі у конференції та їх наукові роботи, а також рецензії на всі наукові роботи, подані на конкурс, додаються.

Наукові роботи - Завантажити

Рецензії на наукові роботи - Завантажити