29 березня 2023 року на факультеті землевпорядкування та туризму ЛНУП відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році за спеціальностями 193 «Геодезія та землеустрій» та 242 «Туризм».
Голова конкурсної комісії, к.е.н., доцент, в.о. декана факультету землевпорядкування та туризму Павло Колодій розпочав захід з вітального слова, в якому зазначив, що студентська наукова робота є важливою складовою навчального процесу та формування майбутнього фахівця.
Усі представлені на конкурс роботи здобувачів вищої освіти були підготовлені на актуальні теми та викликали активне обговорення серед присутніх.
За підсумками конкурсу визначено переможців за спеціальністю «Геодезія та землеустрій»:
I місце – Тарас Краплич, студент групи Зв-42, науковий керівник – д.е.н., доцент Руслана Таратула;
II місце – Ярина Зюзіна, студентка групи Зв-51, науковий керівник – к.е.н., доцент Мирослав Богіра;
III місце – Дмитро Мельничук, студент групи Зв-31, науковий керівник – к.е.н., доцент Мирослава Смолярчук, Денис Мостовий, студент групи Зв-42, науковий керівник – к.е.н., доцент Наталія Шпік.

Переможці конкурсу за спеціальністю 242 «Туризм»:
I місце – Віталій Червінський, студент групи Тур-51, науковий керівник – к.е.н., доцент Оксана Крупа;
II місце – Валерія Яцков, студентка групи Тур-31, науковий керівник – к.е.н., доцент Оксана Березівська;
III місце – Софія Вовк, студентка групи Тур-21, науковий керівник – к.е.н., доцент Світлана Бугіль.
За активну участь в конкурсі грамотами нагороджені: Сергій Братунь (студент групи Зв-42), Юлія Степанова (студентка групи Зв-22сп), Валерія Сав’юк (студентка групи Зв-21), Віталія Чернецька (студентка групи Зв-21), Любомир Петрина (студент групи Зв-53), Дарія Кобринчук (студентка групи Тур-11).
Представлені у наукових роботах результати будуть основою для подальших пошукових досліджень.
Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо нових здобутків під мирним небом!