Міжнародна науково-практична конференція «Концептуальні основи зовнішньо­економічної стратегії України на етапі впровадження економічних реформ» – 30 вересня 2015 р. на базі Торгово-промислової палати України у партнерстві з НУ «Києво-Могилянська академія» та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка

Місце проведення: Торгово-промислова палата України. Час проведення: з 10:00 по 18:00.

Організаційний внесок:

1) студенти – 100 грн.; 2) науковці (Україна) – 200 грн.; 3) науковці (іноземна країна) – 50 євро;4) підприємства (Україна) – 500 грн.

Просимо розглянути дану пропозицію та можливість виступу під час однієї із пленарних частин. Про своє рішення просимо повідомити членів організаційного комітету при Торгово-промисловій палаті України:

Болдиря Геннадія Миколайовича, директора Департаменту міжнародних економічних зв’язків, 044 272 29 40, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Кобзар Анастасію Миколаївну, провідного консультанта Департаменту міжнародних економічних зв’язків,  044 279 17 48, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вимоги до оформлення наукових матеріалів (тез):

1. Тези доповідей (наукові матеріали) не повинні перевищувати три сторінки друкованого тексту на листках формату А4, набраного у редакторі MS Word.
  2. Поля: верхнє, праве, ліве - 2,5 см; нижнє - 3,5 см.
  3. Гарнітура: Times New Roman, кегль (розмір) 14, міжрядковий інтервал 1. У верхньому лівому кутку вказується УДК.
  4. Назва статті друкується ПРОПИСНИМИ літерами, жирним шрифтом по центру сторінки, під нею, а також по центру - прізвище та ініціали (жирним шрифтом), науковий ступінь і вчене звання, посада автора. Нижче друкується назва організації (закладу), де працює автор (співавтор).
  5. Формули, таблиці, рисунки виконуються за допомогою спеціальних редакторів MS Office.

Кінцевий термін подачі наукових матеріалів – 15.09.2015 р.