Запрошуємо професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів, управлінців та працівників органів державної влади, представників ділових кіл, аспірантів та студентів до участі у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ І МІЖНАРОДНИХ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН», яка відбудеться у м. Києві, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка 8 жовтня 2015 р.

Робочі мови науково-практичної конференції: українська, російська, англійська

Оргкомітет ІІ Міжнародної науково-практичної конференції:
Голова оргкомітету – Копійка Валерій Володимирович, директор Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, доктор політичних наук, професор.

Члени оргкомітету:

• Рогач Олександр Ігорович, завідувач кафедри міжнародних фінансів Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор.
  • Шнирков Олександр Іванович, завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор.

Відповідальний секретар науково-практичної конференції:
к.е.н. Хмара Марина Петрівна  – тел. 050-922-53-21

ВИДАННЯ МАТЕРІАЛІВ ТА УМОВИ УЧАСТІ В ІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
Тези, заявки на участь у науково-практичній конференції будь-ласка, надсилайте до 1 жовтня 2015 р., на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
З усіх питань участі у науково-практичній конференції та друку тез звертатися до відповідального секретаря науково-практичної конференції.
Наявність перелічених документів є обов’язковою умовою включення автора до програми науково-практичної конференції та друку його матеріалів у збірнику тез.
Вартість підготовки та редагування однієї сторінки – 50 грн.
Збірник тез та програма науково-практичної конференції буде надіслано авторові протягом поточного місяця за вказаною у заяві почтовою адресою.
Вимоги до оформлення тез:

1. Тези доповідей не повинні перевищувати три сторінки друкованого тексту на листках формату А4, набраного у редакторі MS Word.
  2. Поля: верхнє, праве, ліве - 2,5 см; нижнє - 3,5 см.
  3. Гарнітура: Times New Roman, кегль (розмір) 14, міжрядковий інтервал 1. У верхньому лівому кутку вказується УДК.
  4. Назва статті друкується ПРОПИСНИМИ літерами, жирним шрифтом по центру сторінки, під нею, а також по центру - прізвище та ініціали (жирним шрифтом), науковий ступінь і вчене звання, посада автора. Нижче друкується назва організації (закладу), де працює автор (співавтор).
  5. Формули, таблиці, рисунки виконуються за допомогою спеціальних редакторів MS Office.