II Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень», що відбудеться 10-11 листопада 2015 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До участі запрошуються молоді вчені, докторанти, аспіранти та студенти, які зацікавлені в проведенні міждисциплінарних досліджень чи вже мають відповідний досвід, а також всі бажаючі дізнатись про нові можливості та перспективи міждисциплінарних досліджень.

Метою заходу є:

• обмін досвідом між вченими з різних галузей науки для вирішення актуальних проблем сучасної науки;
  • висвітлення переваг міждисциплінарних досліджень та заохочення до створення спільних міждисциплінарних наукових проектів;
  • налагодження контактів між молодими вченими з різних галузей науки для проведення подальших досліджень.

У рамках круглого столу відбудуться 4 пленарні лекції, присвячені питанням можливостей фінансової підтримки наукових проектів, шляхів комерціалізації наукових розробок, тощо.

Ключові дати:

22 жовтня 2015 р. – закінчення реєстрації та подачі матеріалів.

Перед публікацією матеріали проходять обов’язкове рецензування кваліфікованими експертами.

25 жовтня 2015 р. – учасники будуть повідомлені про результати рецензування.

Після прийняття матеріалів авторам необхідно сплатити організаційний внесок за вказаними у повідомленні реквізитами та надіслати копію документа про сплату на e-mail оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Організаційний внесок за публікацію матеріалів складає 100 грн.

Програма та збірник матеріалів доповідей будуть вручені учасникам під час реєстрації.

Вимоги до оформлення матеріалів та детальну інформацію можна знайти на сайті Ради Молодих Вчених Університету за адресою: http://rmn.knu.ua/

Контактна особа: Харіна Олена, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 044-239-34-74,01033, м. Київ,  вул. Льва Толстого, 14а, кім. 12 (з 10.00 до 17.00)