Запрошуємо вас до участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції до 30-річчя Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» «Інноваційні дослідження та перспективи розвитку науки і техніки у XXI столітті», яка відбудеться 19 жовтня 2023 року (м. Рівне, Україна).
Координати організаційного комітету:
ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», вул. Степана Дем’янчука, 4, м. Рівне, 33000, +380687689799 (Яроменко Оксана Володимирівна), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися у прикріпленому інформаційному буклеті.