Шановні науковці, викладачі, студенти!

Запрошуємо Вас на наступні семінари та стажування:

Міжнародний науково-практичний семінар-стажування в Академічному співтоваристві ім. Міхала Балудянського «КРОС-КУЛЬТУРНІ ТА ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ» –4-8 квітня 2016 року, м. Кошице, Словаччина.

Стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації (Чехія) по програмі підвищення кваліфікації «ПУБЛІКАЦІЙНА ТА ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ В КРАЇНАХ ЄВРОСОЮЗУ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ» – 24-30 квітня 2016 року, м. Прага (з відвідуванням Дрездена та Вроцлава).

Міжнародний науково-практичний семінар в Будапештському університеті імені Матвія Корвіна «СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ, ОСВІТНІ ТА КУЛЬТУРОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ  РОЗВИТКУ ЛЮДСЬКОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ» – 3-10 травня 2016 року, м. Будапешт (з виїзними сесіями в Відень, Рим та Флоренцію).

Детальна інформація у вкладених файлах!

З питань семінарів у Словаччині та Угорщині звертатися до Ніни Пойда-Носик, тел.: 050 372 88 28, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З питань семінару в Празі звертатися до Юлії Шольц, тел.: 095 559 05 74, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.