Запрошуємо взяти участь у заходах, партнером яких є Науковий клуб «SOPHUS»:

1. Міжнародній науково-практичній конференції «ГЛОБАЛІЗАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНИХ ЕКОНОМІК», яка пройде 31 березня 2016 року у м. Львів на базі Львівської комерційної академії.

2. Міжнародній науково-практичній конференції присвяченої 90-річчю від дня народження видатного вченого селекціонера О.С. Алексеєвої«СЕЛЕКЦІЯ, НАСІННИЦТВО, ТЕХНОЛОГІЇ ВИРОЩУВАННЯ КРУП’ЯНИХ ТА ІНШИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР : ДОСЯГНЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ», яка пройде 25-26 квітня 2016 року у м. Кам’янець-Подільський на базі Подільського державного аграрно-технічного університету.

3. Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «ПРОБЛЕМИ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ – АГРАРІЇВ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ», яка пройде 12-13 травня 2016 року у м. Кам’янець-Подільський на базі Подільського державного аграрно-технічного університету.

Також учасники зможуть подати наукові статті у фахові періодичні видання.

Деталі на сайті http://sophus.at.ua/.