Запрошуємо прийняти участь в опублікуванні наукових статей у збірнику «Перспективні технології та прилади» на базі Луцького національного технічного університету.

Основні наукові напрями:

Прилади та системи фізичних та біомедичних технологій.

Прогресивні технологічні процеси в машино- та приладобудуванні.

Проблеми технологічного менеджменту та сервісного обслуговування медичної техніки.

Метрологія, інформаційно-вимірювальні технології, стандартизація та сертифікація.

Проблеми, теорія та практика підготовки фахівців технічного спрямування в контексті євроінтеграції вищої школи України.

Сайт видання http://ptp2.esy.es

Журнал включено до переліку міжнародних наукових видань за номером ISSN 2313-5352

Видання індексується Google Scholar

Видання в національній бібліотеці імені В.І. Вернадського

Довідки з питань публікації та прийому матеріалів можна отримати у технічного секретаря – Приступи Станіслава Олексійовича за тел. (0332) 26-29-43, 096-82-35-503 099-27-50-841, або за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Детальна інформація у додатку.