Наукова бібліотека ЛНАУ, як головна бібліотека Львівського територіального об’єднання сільськогосподарських бібліотек, провела круглий стіл на тему «2020 рік – рік митрополита Андрея Шептицького». З нагоди 155-річчя з дня народження видатного українського громадського, церковного діяча, мецената Андрея Шептицького працівниками НБ організовано віртуальну виставку «Духовність. Свобода. Відповідальність…» для бібліотек-учасниць Львівського територіального методичного об’єднання: наукової бібліотеки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького, бібліотеки Інституту сільського господарства Карпатського регіону, а також бібліотек Екологічного, Вишнянського, Горохівського, Золочівського, Івано-Франківського, Стрийського, Тлумацького, Чернівецького коледжів Львівського національного аграрного університету.