Студенти Львівського національного аграрного університету та коледжів, які входять у його структуру, приєдналися до всеукраїнського артчеленджу з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Метою заходу є залучення студентів до найкращого надбання української культурної спадщини, просвітницької роботи та національно-патріотичного виховання молоді засобами українського мистецтва.

Колектив Наукової бібліотеки ЛНАУ висловлює подяку працівникам та студентам, які долучилася до всеукраїнського артчеленджу #ЛесяУкраїнка150 #Лесині_читання.

Особлива подяка директору Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка, к.і.н. В.Ф. Кметю за надану можливість провести зйомки у стінах найстарішої бібліотеки України.