2 березня 2021 р. у читальній залі Наукової бібліотеки відбулася літературно-мистецька вітальня «Геній тендітної незламності», присвячена 150-річчю з дня народження геніальної доньки українського народу, однієї з найвизначніших постатей в історії нашої національної культури – Лесі Українки.

Щоб передати силу і глибину поетичного світу Лесі Українки, заглибитися в невичерпні джерела творчої спадщини геніальної письменниці, в Україні та у всьому світі проводиться багато заходів. Сподіваємося, що наша зустріч –  той невеличкий пагінець, вплетений у вінок шани, любові, визнання.

Під час заходу присутні мали можливість поринути у світ Лесиного слова, відчути настрій її душі, сягнути глибин її творчості, тамуючи спрагу з джерел її поезії.

Колектив НБ ЛНАУ висловлює вдячність студентам-учасникам заходу: Соломії Шафранській (Арх-51), Христині Пустовит (Зв-31), Уляні Харук (Пр-11), Ользі Вовк (Зв-31), Світлані Крисі (Пр-11), Василині Вовк (Екр-11).