З нагоди відзначення Дня поезії працівники та студенти Львівського національного аграрного університету та коледжів, які входять у його структуру, продекламували 5 віршів нескореної і талановитої української письменниці-шістдесятниці, лауреата великої кількості літературних премій і нагород – Ліни Василівни Костенко.

Колектив Наукової бібліотеки ЛНАУ висловлює щиру подяку усім, хто долучився до творення спільного культурно-просвітницького проєкту «Душа тисячоліть шукає себе в слові». Мета – сприяти морально-естетичному вихованню та популяризації української поезії, підвищити рівень інформаційної культури та національної свідомості шляхом залучення студентів до різних видів творчої діяльності, що сприятиме активізації їх креативних здібностей та розвитку загальної культури.