Уже доброю традицією стало проведення у стінах ЛНАУ Дня кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, де головною метою є показати майбутнім фахівцям особливості практичного застосування навичок, здобутих під час навчання в університеті. Саме тому під час організації таких заходів на зустріч зі студентами запрошують випускників кафедри, які б змогли поділитися з молодшими колегами своїм особистим професійним досвідом.

Ось і цьогоріч 27 травня 2015 року в читальному залі наукової бібліотеки ЛНАУ було проведено День кафедри бухгалтерського обліку і аудиту, на якому були присутні студенти другого, третього і шостого курсів спеціальності «Облік і аудит», викладачі кафедри та спеціально запрошені гості – випускники кафедри бухгалтерського обліку і аудиту.

У рамках заходу директор бібліотеки, доц. Любов Пинда представила доповідь на тему «Інформаційні ресурси у забезпеченні навчального процесу і практичної підготовки студентів», під час якої ознайомила присутніх з особливостями інформаційного супроводу наукової роботи, забезпечення навчального процесу друкованою та електронною інформацією, а також надала рекомендації щодо пошуку вторинної інформації. Особливе зацікавлення викликала інформація щодо реферативних видань, які містяться у розпорядженні бібліотеки та які можна отримати кожному охочому в електронній формі.

Далі запрошені гості поділилися своїм досвідом використання теоретичних і практичних навичок, отриманих під час навчання у ЛНАУ в їхній професійній діяльності. Зокрема Андрій Мерцало, економіст ТзОВ «Транс-Сервіс-1», розповів про складнощі переходу від навчальної до практичної діяльності після закінчення ВНЗ та про необхідність продовжувати власну професійну підготовку впродовж усього періоду роботи.

Марта Сущик, колишній помічник аудитора, а на теперішній час бухгалтер ПП «Ера-Консалтинг», розповіла про свій професійний життєвий шлях, а також зазначила, що студентам потрібно розуміти необхідність виконання рутинних, інколи навіть нудних обов’язків на початкових етапах власної професійної діяльності.

Андрій Сущик, головний державний інспектор праці у м. Львові, Галина Гавчак, старший державний фінансовий інспектор Держфінінспекції у Львівській області, Василь Скупейко, начальник відділу адміністрування єдиного внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області, та Олена Свірська, провідний казначей відділу видатків, надходження коштів та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Управління державної казначейської служби України у Личаківському районі м. Львова, пояснили присутнім особливості роботи державних структур, які вони представляють. Студентам було цікаво дізнатися про відповідальність за недотримання законодавства про працю, цікаві аспекти проведення перевірок Державною фіскальною службою та Державною фінансовою інспекцією, функції Державної казначейської служби України.

Сергій Тимофіїв, асистент кафедри бухгалтерського обліку і аудиту ЛНАУ, розповів про важливість інформації як ресурсу в умовах переходу суспільства до постіндустріального типу та актуальність раціонального використання часу і зусиль під час навчання.

Випускники кафедри висловили думку, що знання і навички, здобуті під час навчання в університеті, виступають цінним багажем, який забезпечує передумови професійного зростання та сучасної практичної підготовки.