3, 4, 5 лютого 2015 року в читальному залі Наукової бібліотеки ЛНАУ відбувся День інформації для студентів факультету агротехнології і екології. Зі вступним словом виступила директор бібліотеки к.і.н. Любов Пинда, яка коротко ознайомила присутніх з новими надходженнями літератури в бібліотеку. На думку пані Пинди, попри сучасні електронні ресурси, замінити друковану книгу важко. Окрім того, не всі наукові видання мають електронний варіант. Через автоматизовану систему ІРБІС, яка використовується в бібліотеці будь-яка книга для студента легкодоступна. Зацікавлення у студентів викликали навчальні видання академіка НААН В.В. Снітинського член-кореспондента НААН В. В. Лихочвора, професорів: П. С. Гнатіва В. В. Лопушняка, І. А. Шувара.

В програмі Дня інформації відбулася виставка нових надходжень навчальної та наукової літератури з природничих наук і сільського господарства за 2013–2014 рр. (150 назв), збірників наукових праць аграрних вишів та науково-дослідних установ України, виставка галузевих реферативних, бібліографічних, періодичних видань. Головний бібліограф Галина Бекало представила огляд статей з наукових вісників аграрних вишів України. Провідний бібліотекар Світлана Любчик здійснила огляд нових надходжень літератури за тематикою «Екологія. Людина. Суспільство». Бібліотекар І категорії Марія Павлюх продемонструвала нові видання літератури за тематикою: «Агрономія, землеробство, насінництво, рослинництво та ґрунтознавство».

У програмі Дня інформації відбулася презентація сайту українського видавництва «ЦУЛ», на якому розташовані повнотекстові навчальні видання з природничих наук (понад 91 назва).