8 вересня 2015 року  розпочався VI Всеукраїнський Бібліотечний форум. У рамках форуму відбулися пленарне засідання та семінар «Сучасні проблеми діяльності бібліотек в умовах інформаційного суспільства». У форумі взяли участь представники Львівського методичного об’єднання сільськогосподарських бібліотек, зокрема працівники бібліотек коледжів та Наукової бібліотеки ЛНАУ.

Пленарне засіданням «Книга і бібліотека у житті українського суспільства» проходило в Науковій бібліотеці ЛНУ ім. І. Франка. З привітальним словом до учасників звернувся директор бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка Василь Кметь, який побажав присутнім плідної та цікавої праці у бібліотечній сфері. Пленарне засідання відбулося за участі Ірини Подоляк, Ірини Шевченко, Лариси Нікіфоренко та гостей з Литви. З особливою увагою та захопленням учасники Форуму слухали доповідь директора бізнес-школи Києво-Могилянської академії Олександра Саврука про стратегію і парадигми у відкритому суспільстві.

Продовженням роботи форуму став семінар для бібліотечних працівників «Сучасні проблеми діяльності бібліотек в умовах інформаційного суспільства», що проходив у Науковій бібліотеці ЛНАУ. Відкрив семінар проректор з наукової роботи, в.о. професора, доктор економічних наук, І. Б. Яців доповіддю «Роль бібліотеки в забезпеченні наукових досліджень аграрного ВНЗ», в якій торкнувся стратегічних та поточних завдань роботи наукових бібліотек в аграрних ВНЗ. Керівник підрозділу з організації виховної роботи студентів О. В. Качмар розповіла про співпрацю Наукової бібліотеки з підрозділом, зокрема в сфері національно-патріотичного виховання молодої особистості та проведених спільних заходів: виховних годин, лекторіїв, семінарів, конференцій, виставок, студентських вистав. Огляд сучасної художньої української літератури під назвою «Інтелект і нація» здійснила Марія Павлюх. Директор Наукової бібліотеки ЛНАУ, доц. Л. А. Пинда завершила семінар доповіддю на тему «Перспективи розвитку бібліотек аграрних ВНЗ на шляху розбудови суспільства знань» та підвела підсумки роботи бібліотек коледжів ЛНАУ.