10-11 вересня 2015 року у Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбулася Шоста міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми діяльності бібліотек в умовах інформаційного суспільства». У роботі конференції взяли участь представники бібліотек вишів України та Польщі. Співорганізаторами конференції виступили: Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка», Наукова бібліотека Технічного університету м. Краків, Наукова бібліотека Технічного університету м. Лодзь.
Відкрилася конференція пленарним засіданням, на якому вступне слово та привітання учасникам конференції висловив О. В. Шишка, директор Науково-технічної бібліотеки НУ «Львівська політехніка». Конференція працювала у форматі секційних занять на таку тематику: стратегії і тенденції розвитку сучасної бібліотеки; вищий навчальний заклад і бібліотека: шляхи інтеграції; електронні наукові ресурси бібліотеки вишу; інформаційно-аналітична діяльність бібліотеки; сучасний користувач і бібліотека: грані взаємодії; науково-бібліографічна діяльність бібліотеки; дослідження історії розвитку бібліотечної справи.
Цікавим досвідом для українських бібліотек на конференції були доповіді польських науковців, зокрема: Марека Гурського (Краків) «Практика співпраці польських академічних бібліотек», Яцека Лядоруцького «Бібліотека і мала батьківщина. Регіоналізм, глобалізм і культурологічний капітал» (Лодзь), Беати Пшевожнік «Роль і значення Центральної бібліотеки в Кракові в туристичному середовищі та інформаційному суспільстві (Катовіце).
Наукову бібліотеку ЛНАУ представила к. і. н., доц., директор Любов Пинда, яка виступила з доповіддю «Аграрні відносини у східній Галичині ІІ половини ХІХ – початку ХХ століття: історіографічний і книгознавчий аспект». Доповідачка розповіла про іноземні рідкісні видання Наукової бібліотеки ЛНАУ XVIII – початку ХХ ст., а також дослідження преси польських аграрних інституцій Східної Галичини.