Сучасна університетська бібліотека повинна виконувати функції провідника у світ інформації у глобалізованому цифровому суспільстві, який допомагає користувачам знаходити, оцінювати, використовувати знання, розвивати навички для навчання впродовж усього життя.

7 червня 2023 року у Науковій бібліотеці ЛНУП відбувся науково-практичний семінар «Тенденції інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів в умовах електронного середовища» за участю заступниці директора Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка Олени Фігель.

Було розглянуто низку актуальних питань в діяльності НБ щодо забезпечення наукового, навчально-виховного процесів університету в умовах електронного середовища.