Дарування книг у бібліотеку – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. Вкотре приємною несподіванкою для Наукової бібліотеки Львівського національного університету природокористування стали книги, подаровані ректором університету, академіком НААНУ Володимиром Снітинським.
Понад 300 найменувань нових видань стануть вагомим джерелом поповнення чималої бібліотечної колекції, нададуть неоціненну допомогу для забезпечення освітнього процесу, відродження культури і обов’язково знайдуть свого читача. Працівники книгозбірні завжди щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, бо впевнені, що кожна книга – це перлина мудрості для читача, а для бібліотеки – важлива частинка цікавого і змістовного фонду.
Володимире Васильовичу, дякуємо вам за щедрість і увагу до Наукової бібліотеки.