Благословенна щедрість!
Все від неї,
Від щедрості думок, сердець і рук!
В. Симоненко

Фонди наукових бібліотек є невід’ємною складовою інформаційних ресурсів України. Вони завжди потребували особливої уваги, розвитку та постійного оновлення. Особливо актуально постає це питання сьогодні. Книга – це теж зброя, ідеологічна, ментальна. Актуалізація і оновлення бібліотечних фондів повинні бути в постійному полі зору.
З нагоди Міжнародного дня дарування книг колектив Наукової бібліотеки висловлює вдячність всім, хто дбає про збагачення бібліотечних фондів книгозбірні нашого університету. Кожна подарована вами книга – це безкорисливий, цінний внесок в інформаційне забезпечення наукового та навчально-виховного процесів.
Пропонуємо вашій увазі книги, подаровані науковцями нашого університету впродовж останнього місяця.

Вкладення:
Скачати цей файл (Подаровані книги-1.pdf)Подаровані книги-1.pdf498 Кб