Наукова бібліотека ЛНАУ продовжує серію історико-книгознавчих досліджень колекції європейських рідкісних видань ХVIII – поч. ХХ століття.

До вашої уваги колекція польськомовних навчальних і наукових видань ХVIII – поч. ХХ ст., яка налічує близько тисячі примірників (довідкові видання, монографічні дослідження, навчальна література, наукові і популярні часописи, періодичні видання наукових та освітніх установ: Ягеллонського університету, Дублянської рільничої школи, Товариства рільничих кружків, Товариства сприяння польській науці рільництва і лісівництва, Польського наукового товариства природознавців ім. Коперника, Галицького господарського товариства, Товариства лісівництва).

польськомовні видання в бібліотеці ЛНАУ як памятки освіти та науки в Дублянах - Копитко А.Д..ppt