30 вересня 2016 року в Науковій бібліотеці ЛНАУ відбулося святкування Всеукраїнського дня бібліотекаря. Зі вступним словом виступила директор НБ ЛНАУ, к. і. н., доц. Любов Пинда, яка зазначила, що у сучасному світі, коли бурхливо розвиваються інтернет-ресурси, бібліотеки не втрачають свого високого призначення – бути носієм духовних і моральних цінностей суспільства. Любов Арсентівна вказала, що Наукова бібліотека здійснює навчальне забезпечення, провадить наукову та активну культурно-просвітницьку роботу.

Урочисту частину розпочав проректор з наукової роботи Ігор Богданович Яців, який привітав присутніх з професійним святом і побажав всім міцного здоров’я та активної праці. Після привітання І. Б. Яців вручив грамоти бібліотекарям за багаторічну сумлінну працю. Були нагороджені працівники Наукової бібліотеки: Любов Пинда, Галина Бекало, Ольга Мельник, Любов Глаговська. З привітальним словом виступила керівник підрозділу з виховної роботи студентів Оксана Качмар, яка побажала працівникам Наукової бібліотеки тісної співпраці на ниві просвітницької роботи, яку проводить НБ ЛНАУ та підрозділ з виховної роботи.

З привітальними словами виступили керівники відділів НБ ЛНАУ Богдана Гутей та Світлана Шафранська, які побажали присутнім творчого натхнення та активних здійснень на життєвому шляху. Про важливі ділянки культурно-просвітницької роботи Наукової бібліотеки присутнім розповіла провідний бібліотекар Марія Грицевич. З привітанням виступила також Марія Павлюх, яка побажала усім працівникам позитиву і гараздів на життєвих стежинах.

Під час святкування Всеукраїнського дня бібліотекаря керівництво університету привітало молодого працівника бібліотеки Марію Павлюх із захистом кандидатської дисертації і отриманням кандидатського ступеня із соціальних комунікацій за спеціальністю «Теорія та історія журналістики».

Закінчилося святкування професійного свята добрими побажаннями плідної праці для працівників бібліотеки.