Повідомляємо, що наказом Міністерства освіти і науки України від 06 грудня 2017 року № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017–2018 н.р.» Львівський національний аграрний університет призначено базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (далі – Олімпіади) серед студентів усіх вищих навчальних закладів з навчальної дисципліни «Агроекологія».

ІІ етап Олімпіади проходитиме на базі університету 24-26 квітня 2018 року.

Умови проведення Олімпіади:

Участь у ІІ етапі Олімпіади беруть переможці І етапу олімпіад, проведених у аграрних та екологічних вищих навчальних закладах ІІІ і IV рівнів акредитації, анкети яких надсилаються базовому вищому навчальному закладу до 1 березня поточного року (форма анкети додається). Представники для участі у ІІ етапі Олімпіади повинні мати при собі студентський квиток та паспорт для підтвердження їх особи.

За додатковою інформацією звертатись до завідувача кафедри екології, к.б.н., доцента Петра Романовича Хірівського.

Відповідальний секретар:  к.б.н., доцент Наталя Євгенівна Панас за тел. (032) 224-29-02; (032) 224-29-47.