Вітаємо Вікторію Качуровську (гр. Ен-41), студентку 4 курсу факультету механіки та енергетики, з перемогою у фіналі Дванадцятого Всеукраїнського конкурсу на участь у стипендіальній програмі «Завтра.UA» (Науковий керівник О.М. Бурнаєв).

Від Львівщини у конкурсі представлені 7 переможців:

Національний університет «Львівська політехніка» – 3;

Львівський національний аграрний університет – 1;

Львівський національний університет імені Івана Франка – 1;

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – 1;

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького – 1;

Львівський державний університет фізичної культури – 1.

Від ЛНАУ цього року було подано на конкурс 22 роботи. Наша переможниця посіла 70 місце в загальному рейтингу (стипендію отримують перших 100 позицій). З півтора мільйона студентів України роботи на цей конкурс надіслали 639 чоловік. До третього туру були допущені 308 з них. Якщо перші два тури можна вважати частково успіхом наукового керівника, то третій, очний тур, не мав нічого спільного з поданою науковою роботою, а визначав особисті якості конкурсанта. У цьому третьому турі наша учасниця зайняла 57 місце серед 308 учасників.