8 листопада 2018 року в приміщенні Львівського Будинку вчених відбулись урочистості з нагоди вручення премій працівникам наукових установ та закладів вищої освіти Львівської області за участю голови Львівської обласної державної адміністрації О.М. Синютки, заступника голови Львівської обласної ради В.О. Гірняка та директора Західного наукового центру НАН України і МОН України О.Д. Зинюка. Вручення обласних премій відбувається щорічно до Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку, заснованого ЮНЕСКО у 2001 році. Нагороди отримали 30 докторів наук та 120 молодих вчених і дослідників області за наукові досягнення, які сприяють соціально-економічним перетворенням у регіоні, утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі.

Серед лауреатів премії відзначено І.М. Лаврів, к.е.н., головного вченого секретаря університету, та Н.І. Вегу, к.с.-г.н., старшого викладача кафедри агрохімії та ґрунтознавства.