В рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні – 2019 (Global Money Week – 2019) Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» провів конкурс відеоробіт на тему «Фінансова грамотність» серед студентів денної форми навчання в закладах вищої освіти України. Метою Конкурсу є залучення молоді до поглибленого вивчення фінансових питань, стимулювання творчого мислення і отримання практичних навичок у фінансовій сфері.

Серед 63 відеоробіт журі оцінило роботи десятки фіналістів за критеріями відповідності, передбаченими п.4.6. Правил Конкурсу, і за результатами підсумкових оцінок всіх членів журі виставило учасникам рейтингові бали.

Таким чином, переможцями Конкурсу стали Назарій Громик та Марта Заплатинська, студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Львівського національного аграрного університету. Їх відеоробота на тему «Як заощадити та не втратити» отримала 1 місце.