Запрошуємо студентів, а також абітурієнтів Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ) взяти участь у всеукраїнському конкурсі на здобуття грантів на оплату навчання «Розумним бути модно».

Суть конкурсу полягає в написанні есе (1-30 аркушів А4, оформлених в електронному вигляді в форматі .doc). Автори переможних робіт отримують винагороду:

• І місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • ІІ місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • ІІІ місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Студенти державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій відповідно до розміру оплати за навчання.

Взяти участь у конкурсі пропонується студентам всіх курсів ЛНАУ. Це можуть бути студенти денної та заочної форм навчання, які навчаються за контрактом та на бюджетній основі.

Основна тема дослідження: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Розглядати питання потрібно за одним або декількома напрямами:

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Конкурсні роботи направляються на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Більш детальна інформація щодо правил написання робіт, а також щодо умов конкурсу за посиланням.

Терміни проведення конкурсу:

• Конкурс стартує з 27.05.2019.
  • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
  • Deadline – 30.09.2019 р.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою –  до 20.10.2019 р.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019 р.