14-18 червня 2021 р. відбувся візит до Львівського національного аграрного університету Пйотра Пруса, доктора наук, професора кафедри економіки і дорадництва в агробізнесі Технологічно-природничого університету імені Яна та Єнджея Снядецьких у Бидгощі (Польща). У рамках візиту відбулася зустріч професора П. Пруса з аспірантами Львівського національного аграрного університету. Аспіранти заслухали лекцію польського професора «Transfer of knowledge and innovation through the integration of the agri-food sector – chosen case studies». Вони ознайомилися з проєктами, над якими працюють учені Технологічно-природничого університету імені Яна та Єнджея Снядецьких у Бидгощі. З цим університетом ЛНАУ має підписаний договір про співпрацю, який передбачає можливість участі аспірантів у програмах економічної мобільності, інших наукових заходах.
Відновлення завдяки послабленню карантинних обмежень живого спілкування з вітчизняними та зарубіжними представниками академічної спільноти сприятиме подальшому розвитку наукових контактів, у яких мають змогу взяти участь і студенти та аспіранти нашого університету.