2 червня 2023 року голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Львівського національного університету природокористування Зоряна Рижок взяла участь в Регіональній зустрічі рад молодих вчених Львівської області на базі департаменту освіти і науки Львівської ОВА.
Під час зустрічі обговорювалися наступні питання порядку денного:
- виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених у Львівській області;
- проблеми, пов’язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням/масштабуванням розробок;
- проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.
Щиро дякуємо Раді молодих учених при Міністерстві освіти і науки України за ініціативу проведення Регіональної зустрічі з метою консолідації молодих вчених Львівської області.