31 січня 2024 року відбулася зустріч Ради молодих вчених при МОН з представниками Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Львівського національного університету природокористування, а саме аспірантами першого року навчання. На початку зустрічі голова РМУ при МОН Олеся Ващук відзначила важливість розвитку науково-дослідної роботи серед аспірантів та молодих вчених, зокрема в умовах ведення війни за свою незалежність та свободу, їхню безпосередню участь в протидії агресору внаслідок реалізації наукових досліджень. Голова НТСАДМВ ЛНУП Зоряна Рижок розкрила завдання, мету та принципи діяльності Наукового товариства, а також розповіла про проєкти, в яких молоді вчені нашого університету вже взяли участь. Серед них – книга «Ради молодих вчених України: 2022. Незламні», школа молодого науковця, регіональні зустрічі, Форум рад молодих вчених, реєстр наукових заходів та конкурс «Молодий вчений року», де у 2022 році НТСАДМВ ЛНУП здобуло перемогу в номінації «Рада молодих вчених ЗВО/наукової установи». Під час зустрічі було представлено перспективи подальшого розширення співпраці молодих вчених з РМУ при МОН та Офісом підтримки вченого. Особлива увага приділялася актуальним питанням та можливостям участі в наукових проєктах, ініціативах та заходах від РМУ при МОН.