На землевпорядному факультеті ЛНАУ 24 березня відбулась підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

Галузева конкурсна комісія, що працювала на базі Львівського національного аграрного університету, забезпечила рецензування 32 студентських наукових робіт, що надійшли з 12 вищих навчальних закладів.

На підсумковій науково-практичній конференції виступило 32 студенти з 11 вищих навчальних закладів України. Тематика доповідей стосувалась актуальних питань регулювання земельних відносин в Україні, картографо-геодезичного забезпечення землевпорядних робіт і інших дуже важливих проблем землекористування.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати претендентами на нагородження:

Ірину Дуду, Львівський національний аграрний університет – диплом І ступеня;

Надію Вовк, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва –  диплом ІІ ступеня;

Івана Галіуса, Ольгу Шинкар, Київський національний університет будівництва і архітектури –  диплом ІІ ступеня;

Оксану Мовяку, Національний університет «Львівська політехніка» –  диплом ІІІ ступеня;

Анастасію Климчук, Житомирський національний агроекологічний університет – диплом ІІІ ступеня;

Вікторію Зубко, Львівський національний аграрний університет –  диплом ІІІ ступеня.