12-14 квітня на факультеті механіки та енергетики проходила звітна студентська наукова конференція за результатами науково-дослідної роботи у 2015 році.

У роботі конференції взяли участь 42 осіб, з них 32 студентів та 10 викладачів. Всього заслухано 27 доповідей, більшість з яких містила значні наукові дослідження та наукову новизну.

Представлені доповіді охоплювали актуальні напрями досліджень:

Підвищення ефективності і енергоощадності машин та засобів механізації сільськогосподарського виробництва;

Застосування сучасних технологій у сільському господарстві;

Управління проектами функціональних структур аграрного виробництва.

За результатами засідання за кращі доповіді та активну участь у роботі конференції були відзначені такі студенти:

Віталій Ігорович Лапинський, група Ен-61, науковий керівник: к.т.н., доцент Д. П. Гречин;

Юрій Васильович Банга, група М-62, науковий керівник: к.т.н., доц. В.І. Банга;

Петро Євгенович Ощипок, Іван Ігорович Кукурудза, Григорій Васильович Бойко, група М-42, науковий керівник: к.т.н., в.о. професора В.Є. Чухрай;

Василь Володимирович Гороховський, групи Ен-21, науковий керівник: д.т.н., професор О. С. Калахан;

Іван Володимирович Тарнавський, студент групи ПТМ-61, науковий керівник: к.т.н., доцент Д.В. Кузенко.