Спеціалізована вчена рада ДФ 36.814.009 створена згідно з наказом ректора Львівського національного університету природокористування № 17 від 08.02.2023 на підставі рішення Вченої ради ЛНУП, протокол № 6 від 08.02.2023 року, з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Лизака Михайла Петровича на тему «Фінансово-економічні результати діяльності сільськогоспо­дарських підприємств і шляхи їх покращення» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка».

Структурний підрозділ – відділ аспірантури та докторантури
телефон: (032) 224-29-16

Інформація про захист:

Захист дисертації відбувся: 30 березня 2023 року, об 11.00 год.
Захист відбувся за адресою: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, Львівський національний університет природокористування, головний корпус, конференц-зал.

Голова ради:

ЯЦІВ Ігор Богданович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Львівського національного університету природокористування.

Рецензенти:

ЧЕРЕВКО Георгій Владиславович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки Львівського національного університету природокористування;
ЗЕЛІСКО Наталія Богданівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Львівського національного університету природокористування.

Офіційні опоненти:

ЛЕВАНДІВСЬКИЙ Омелян Тарасович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;
ШМАТКОВСЬКА Тетяна Олександрівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри обліку і оподаткування Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Науковий керівник:

ОНИСЬКО Стефанія Михайлівна, кандидат економічних наук, професор, директор навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти Львівського національного університету природокористування.

Трансляція офіційного захисту: https://youtube.com/live/zRefMsfb0hI

Дисертація Лизака М.П. підписана кваліфікованим електронним підписом - Завантажити
Відгук рецензента Черевка Г.В. на дисертаційну роботу Лизака М.П.
Відгук рецензента Зеліско Н.Б. на дисертаційну роботу Лизака М.П.
Відгук офіційного опонента Левандівського О.Т. на дисертаційну роботу Лизака М.П.
Відгук офіційного опонента Шматковської Т.О. на дисертаційну роботу Лизака М.П.
Рішення про присудження ступеня доктора філософії Лизаку М. П.
Відео офіційного захисту