Спеціалізована вчена рада ДФ 36.814.010 затверджена згідно з наказом в.о. ректора Львівського національного університету природокористування № 121 від 24 травня 2023 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Темненко Софії Миколаївни на тему «Формування та розвиток ринку кормових добавок» на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 051 «Економіка».

Структурний підрозділ – відділ аспірантури та докторантури
телефон: (032) 224-29-16

Інформація про захист:
Захист дисертації відбувся: 18 липня 2023 року, об 11.00 год
Захист відбувся за адресою: м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1, Львівський національний університет природокористування, головний корпус, конференц-зал.

Голова ради:
ГНАТИШИН Людмила Богданівна, доктор економічних наук, професор, завідувачка кафедри обліку та оподаткування Львівського національного університету природокористування.

Рецензенти:
ЧЕРЕВКО Ірина Василівна, доктор економічних наук, доцент, в.о. професора кафедри економіки Львівського національного університету природокористування;
ПРОКОПИШИН Оксана Степанівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри обліку та оподаткування Львівського національного університету природокористування.

Офіційні опоненти:
МАКСИМ Володимир Любомирович, кандидата економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.
СПРИНЧУК Наталія Анатоліївна, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник, старший науковий співробітник лабораторії економічних досліджень та маркетингу Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН України.

Науковий керівник:
ЯЦІВ Ігор Богданович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Львівського національного університету природокористування.
Трансляція офіційного захисту: https://www.youtube.com/watch?v=OKvP_TgaDCM

Дисертація Темненко С.М. підписана кваліфікованим електронним підписом - Завантажити

Рішення про присудження ступеня доктора філософії Темненко С. М.
Відео офіційного захисту