3 листопада 2022 року на стадіоні Львівського національного університету природокористування відбулася спортивно-військова естафета серед факультетів ЛНУП до Дня захисників і захисниць України з 5 військово-прикладних видів спорту. В програмі – підтягування на поперечині, метання гранати, перетягування линви, «прогулянка фермера», розбирання та збирання автомата АК-74.
На спортивно-військову естафету прибули збірні команди п’яти факультетів Львівського НУП (факультет управління, економіки та права; факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій; факультет агротехнологій та екології; факультет будівництва та архітектури; факультет землевпорядкування та туризму).
У змаганнях взяли участь понад 100 учасників. До заходу були залучені студенти, викладачі, аспіранти та працівники факультетів.
На відкритті змагань з вітальним словом до учасників звернулися ректор Львівського НУП, доктор біологічних наук, професор, академік НААНУ, дійсний член Академії вищої школи України, член Нью-Йоркської академії наук, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Васильович Снітинський, голова профспілкової організації працівників ЛНУП, доцент кафедри будівельних конструкцій, кандидат технічних наук Роман Андрійович Шмиг, а також члени ректорату.
Головний суддя змагань, завідувач кафедри фізичного виховання, майстер спорту України з вільної боротьби Ігор Васильович Вовк ознайомив учасників із програмою та правилами проведення змагань.

 

В підтягуванні на поперечині від кожної команди взяли участь по троє чоловіків, серед яких один викладач чи співробітник.
Перше місце виборола команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, друге місце посіла команда факультету землевпорядкування та туризму, на третьому місці – команда факультету будівництва та архітектури, четверте місце посіла команда факультету агротехнологій та екології, на п’ятому місці – команда факультету управління, економіки та права.
Найкращим у цій вправі був студент факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Роман Шума (група Аін-21) з результатом 36 підтягувань. Відзначився також аспірант факультету управління, економіки та права Михайло Іващенко з результатом 27 підтягувань.
У метанні гранати брали участь по три учасники, серед них викладач та студентка. Переможець визначався за найкращим загальним метражем.
Перше місце у команди факультету будівництва та архітектури з результатом 116,6 м, на другому місці – команда факультету агротехнологій та екології з результатом 114,8 м, третє місце у збірної команди факультету управління, економіки та права з результатом 112,9 м, четверте місце виборола команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій з результатом 102,15 м, на п’ятому місці – команда факультету землевпорядкування та туризму з результатом 88,74 м.
Серед викладачів найкращий результат (47 м 50 см) показав Віктор Вікторович Артеменко, доцент кафедри технології та організації будівництва, серед студентів-чоловіків найкращий результат у студента факультету управління, економіки та права Сергія Венарчика – 51 м, серед дівчат перемогу здобула студентка факультету агротехнологій та екології Оксана Скоропад з результатом 30 м 20 см.
В естафеті «прогулянка фермера» по п’ять учасників від кожної команди переносили дві 30-кілограмові колоди на 20-метрову відстань. Загальна відстань складала 100 м.
Найшвидше та найзлагодженіше діяла команда факультету агротехнологій та екології, яка і перемогла з результатом 26,75 с, друге місце посіла команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій з результатом 26,96 с, на третьому місці – команда факультету управління, економіки та права з результатом 27,15 с, четверте місце виборола команда факультету землевпорядкування та туризму з результатом 27,6 с, на п’ятому місці – команда факультету будівництва та архітектури з результатом 28,12 с.
Дуже емоційно, напружено, безкомпромісно проходили змагання з перетягування линви. В складах команд було по п’ять студентів та два представники професорсько-викладацького складу або працівники. Змагання проводилися за олімпійською системою. В запеклій боротьбі серед команд факультетів впевнену перемогу здобула команда факультету агротехнологій та екології, друге місце посіла команда факультету будівництва та архітектури, на третьому місці – команда факультету управління, економіки та права, четверте місце посіла команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій, на п’ятому місці – команда факультету землевпорядкування та туризму.
Закривали естафету змагання з розбирання та збирання автомата АК-74. Найкращий результат в сумі у студента факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій Ярослава Антохова – 26,84 с, друге місце у факультету будівництва та архітектури – 27,59 с, третє місце у факультету агротехнологій та екології з результатом 34,43 с, на четвертому місці – факультет землевпорядкування та туризму з результатом 36,81 с, на п’ятому місці – команда факультету управління, економіки та права з результатом 51,75 с.
Отже, за результатами п’яти видів програми змагань у спортивно-військовій естафеті серед факультетів перемогу здобула команда факультету агротехнологій та екології з результатом 11 балів, на другому місці – команда факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій з результатом 12 балів, третє місце виборола команда факультету будівництва та архітектури з результатом 13 балів, на четвертому місці – команда факультету управління, економіки та права з результатом 19 балів і на п’ятому місці – команда факультету землевпорядкування та туризму з результатом 20 балів.

Після завершення змагань ректор ЛНУП Володимир Васильович Снітинський, проректор з навчально-виховної роботи Юрій Володимирович Дубневич та голова профспілкової організації працівників ЛНУП Роман Андрійович Шмиг нагородили усі команди. Призами та грамотами було відзначено переможців, що посіли перші, другі та треті місця за видами спортивно-військової естафети.
Команда-переможець та команди-призери у загальнокомандному заліку були нагороджені кубками та медалями.