Шановні студенти і працівники Львівського національного університету природокористування!
Щиросердечно вітаю Вас із Днем української писемності та мови! У цей важкий для нашої країни час нам усім потрібно пам’ятати, що мова – це не лише засіб спілкування, а й потужна зброя у боротьбі з ворогом. Кожен із нас, обираючи українське слово, наносить нищівний удар агресору і демонструє усьому світу свою національну позицію!
Наша Вітчизна має неймовірну довгу історію, сповнену перемогами, надбаннями й унікальною культурною спадщиною, тож пам’ятайте і плекайте рідне слово, гучно заявіть про свій національний вибір і пишайтесь своєю Батьківщиною! Нехай у цей святковий день українське слово лунає на весь світ!
Слава Україні!

З найщирішими побажаннями