30 листопада 2016 р. наш університет відвідала делегація ФОФУ (Федерація «Обміни Франція-Україна»). Метою візиту було відновлення співпраці між нашим університетом і Федерацією, яка була започаткована більш як 10 років тому і у зв’язку з реорганізацією установи у Франції була призупинена.

Співпраця передбачає можливість для наших студентів пройти практику або стажування на підприємствах та установах Франції (сімейні ферми, сільськогосподарські підприємства, банки, архітектурні бюро), підвищити свій рівень знання французької мови, вдосконалити практичні навики відповідно до обраної спеціальності, пізнати культуру Франції.

У ході візиту була підписана нова угода між нашим університетом і Федерацією. Французька сторона зробила презентацію програми для наших студентів, а також провела співбесіду і тестування для тих студентів, які виявили бажання взяти участь у програмі.