13 листопада 2017 року в Львівському національному аграрному університеті відбулась зустріч із представниками некомерційної громадської організації APOLLO e. V. (Асоціація із співробітництва в області сільського господарства, екології і розвитку села в Східній Європі) Софією Вімер, Крістіною Бенеке та Томасом Вразе.

У рамках цього візиту обговорювалась можливість співпраці Львівського національного аграрного університету з APOLLO e. V., яка полягає в організації 4-місячної практики на фермерських підприємствах Німеччини у відповідності до спеціальності для студентів нашого університету.

Вимоги до кандидатів для проходження практики наступні – студент повинен:

• навчатись на третьому курсі ОС «Бакалавр», першому курсі ОС «Бакалавр» після коледжу, або першому курсі ОС «Магістр»;
  • мати навики роботи в сільському господарстві;
  • володіти німецькою мовою на рівні, достатньому для спілкування в сфері сільського господарства (для підвищення рівня знання німецької мови будуть проводитись спеціальні курси в ЛНАУ).

За детальнішою інформацією про умови участі в цьому проекті потрібно звернутись у Міжнародний відділ ЛНАУ до Ольги Ярославівни Іщенко.