23 жовтня 2019 року в рамках підписаної угоди між ЛНАУ та Федерацією «Обміни Франція-Україна» наш університет відвідала делегація з Франції у складі президента асоціації «Іль де Франс-Україна» Філіпа Годійо та президента Асоціації «Амітьє сан франтьєр Бургонь» Кармело Ніколазі. З делегацією зустрілися перший проектор Віталій Боярчук та завідувач міжнародного відділу Ольга Іщенко.

У ході зустрічі обговорювалися питання участі наших студентів, які вивчають французьку мову, в програмах стажування на сільськогосподарських підприємствах та компаніях Франції. Французька сторона зробила презентацію програми для студентів ЛНАУ. Усі студенти, які виявили бажання взяти участь у програмі, пройшла співбесіду.

Обидві сторони задоволені результатами зустрічі і готові до подальшої співпраці.