24 квітня 2020 року відбулася організаційна онлайн-зустріч в рамках проєкту ЄС Еразмус+ «Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості», у якій взяли участь понад 40 учасників з 9 країн.
На зустрічі виступила координатор проєкту зі сторони ЄС Дайва Рібаускієне (Кауно Колегія), а також представники університетів та партнерських організацій з України, Молдови, Азербайджану, Польщі, Іспанії, Італії, Угорщини, Австрії, Литви. Львівський національний аграрний університет представляла керівник відділу міжнародних зв’язків Ольга Іщенко.
В ході зустрічі, яка тривала понад чотири години, обговорили питання запланованих активностей в рамках 5 робочих пакетів проєкту в умовах карантину, внесення змін до партнерської угоди, принципи взаємодії в умовах карантину, а також можливість продовження термінів реалізації проєкту.