Львівський національний університет природокористування підписав грантову угоду в межах спільного проєкту Erasmus+ KA2 101083143 DEFEP «Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» / «Дистанційна освіта для майбутнього: кращі європейські практики для партнерів».
Для реалізації проєкту №101083143 – DEFEP – ERASMUS-EDU-2022-CBHE «Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market (DEFEP)» 2023–2025 створено робочу групу:

Оксана Степанівна Прокопишин – к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку та оподаткування (координатор робочої групи)
Людмила Богданівна Гнатишин – д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку та оподаткування (член робочої групи)
Ольга Іванівна Малецька – к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку та оподаткування (член робочої групи)
Ірина Михайлівна Федів – к.е.н., доцент, доцент кафедри міжнародних економічних відносин та маркетингу, перший проректор
Ольга Ярославівна Іщенко – старший викладач кафедри іноземних мов, керівник відділу міжнародних зв’язків