Львівський національний університет природокористування є партнером у проєкті DEFEP «Дистанційна освіта для майбутнього: найкращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці», який реалізується протягом 2023–2027 років в рамках Програми Erasmus+ Ka2 за напрямком «Розбудова потенціалу у вищій освіті».
Початок роботи проєкту ознаменувався стартовою зустріччю у гібридному форматі. 3, 5 та 6 квітня робочі групи працювали у Миколаєві, Харкові, Львові, Києві, Умані (Україна), Кишиневі (Молдова), Саарбрюкені (Німеччина), Палермо (Італія), Мадриді (Іспанія).
Метою проєкту є впровадження сталої та ефективної системи дистанційної освіти як окремої та самостійної форми навчання в українських та молдовських університетах. Проєкт спрямований на створення інституційних відділів у ЗВО, розробку методів дистанційного навчання та навчальних матеріалів, підготовку викладацького складу.