В рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» відбулася важлива зустріч представників Львівського національного університету природокористування з керівництвом Тростянецької ОТГ у Львівській області.
На зустрічі розглянули питання відновлення колишнього «Доброчинного закладу для сиріт і убогих» – соціальної установи загальногалицького масштабу, яка була заснована графом Скарбеком, землевласником та меценатом, засновником театру ім. Марії Заньковецької у Львові.
Сьогодні громада прагне повернути первісне призначення будівлі. Фахівці факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування вирішили допомогти у цій важливій справі.