29 листопада в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» робоча група спеціалістів факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування виїхала на архітектурні обміри у місто Сокаль.
Сокальська синагога – одна з найдавніших синагог Галичини, була побудована у XVII столітті. Під час Другої світової війни була зруйнована і перестала працювати, у радянські часи її використовували під різноманітні склади. Зараз вона перебуває в аварійному стані, але все ще збереглись усі стіни і навіть частково внутрішній та зовнішній декор.
Робочою групою зафіксовано сучасний стан пам’ятки, зроблено архітектурні обміри.